• 0212 541 25 53
  • 0533 050 77 58
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pzt Cuma 09:00 20:00

iso 9001 Belge/Sertifika Maliyeti/Ücreti/Fiyatı

9001 Belge/Sertifika Maliyeti/Ücreti

ISO 9001140014500110002,  22000, Sertifika/Belge fiyatı... TL + KDV (1 belge) tutarından başlayarak firmanızın/Kuruluşunuzun Sektörü, Faaliyeti, Kuruluş Yılı, Lokasyonu/Yeri, Çalışan Sayısı, Yönetim ve Beyaz Yaka görevlendirmeleri ile Mavi Yaka görevlendirmelerine göre... Yabancı akreditasyonlu mu Türk akreditasyonlu mu olacağı gibi spesifik sorulara göre değişiklik göstermektedir.

Kuruluşunuzun boyutu ve karmaşıklığı, uygulama maliyetini büyük ölçüde etkileyecektir. Boyutu kontrol etmenin bir yolu kapsamı sınırlamak olabilir. Her zaman işletmenin amaçlanan sonuçlarının yararına yapılmakla birlikte, şirketlerin kapsam sertifikasyon maliyetini doğrudan etkilediğine dikkat edilebilir.

Örneğin; ek şubeler ve konumlar, ek denetim günleri gerektirdiğinden şube ofislerini dâhil etmenin yararları dikkatle değerlendirilmelidir.

Kuruluşun büyüklüğü ve karmaşıklığının belgelendirme maliyetini büyük ölçüde etkilemesine rağmen, ISO 9001'i nasıl uygulayacağınız konusunda seçiminiz var. Sonuç, herhangi bir seçenek için aynı olacaktır, ISO 9001 sertifikası, şablonların kullanılması zamanınızı ve toplam yatırımınızı azaltacaktır.

Standardı okuyarak ve yorumlayarak her şeyi kendiniz oluşturun (Dokümantasyon, eğitim vb.) .

İşletmenizi herkesten daha iyi tanıyorsunuz ve süreçlerinizi belgelemek için en iyi konumdasınız. Ancak yüzlerce sayfalık dokümantasyon ve eğitim oluşturmak için vaktiniz var mı?

Belgelendirme İşlemlerinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Boşluk Analizi

Kalite Yönetim Sisteminiz normal şekilde çalıştığında ve yeterli kanıt ("kayıtlar") topladığımızda, akredite bir belgelendirme kuruluşu tarafından 9001'e uygunluğu resmi olarak denetlenebilir, hale getiriyoruz. ISO 9001 Sertifikasyonu Kalite Yönetim sisteminizin standardın zorunlu gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını ve Kalite Yönetim risklerinizin Kalite Yönetim Sisteminizin politika ve prosedürlerine göre tanımlandığını, ele alındığını ve izlendiğini kontrol ediyoruz.

Entegre Yönetim Sistemleri

Birden fazla standart ISO 27001, ISO 45001, ISO 50001 uygulamak istiyorsanız, bunları Entegre Yönetim Sistemleri olarak birlikte uygulamak aslında daha ucuzdur . Birden fazla standardın birlikte uygulanması zaman ve para tasarrufu sağlar.

Paylaşılan politikalar ve prosedürler de dahil olmak üzere dokümantasyonda, entegre denetimlerde ve yönetim incelemelerinde bir azalmaya sahip olacaksınız, bu nedenle her şeyi birden çok kez yapmak zorunda değilsiniz.

Belgelendirme Hizmeti

Profesyonel Sertifika Hizmeti

Bize ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Hemen YYS danışmanlık ile iletişime geçiniz?


Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Sosyal Medya

© 2022 YYS Belgelendirme Eğitim Danışmanlık ve Test&Analiz Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.